Koberec pod auto

Chcete do vašeho autosalonu či k prezentaci závodního týmu exkluzivní doplněk, který bude vyrobený přesně podle vašeho přání, a ještě chrání podlahu? Naše koberce mohou mít libovolný rozměr a design takový, aby se hodil do vašeho interiéru.

Naše koberce jsou výbornými nosiči velkoplošné reklamy využitelné při vystavování automobilů v předváděcích showroomech a výstavách. Protiskluzová podkladová guma je ideální na ochranu podlahy. Díky kvalitnímu polyamidového materiálu a tisku je zaručena vysoká kvalita koberce.

Klíčové vlastnosti:

  • design na zakázku
  • rozměr na zakázku (až do 2 x 30 m)
  • různé hustoty vlasu
  • jednoduchá údržba
  • obšitý okraj nebo bez obšití
Image

Vlastní design

Dekorativní funkce

Snadná údržba

Vyrobeno v EU

Design a rozměry přesně podle vašeho požadavku

Koberce potiskneme podle vašeho přání, a to buď v barvách z našeho standardního vzorníku. Nebo na přání umíme namíchat jakoukoliv barvu ze vzorníku PANTONE barev.

Rozměry mohou být v našich osvědčených standardních rozměrech nebo takové, jaké potřebujete, a to až do velikosti 200 x 3.000 cm.

Image

Vyberte si z několika hustot vlasu

Abychom zajistili co nejvíce možností použití našich koberců, tak je možné si vybrat z celkem pěti hustot vlasu, a to od ekonomických 200 g/m2 až po exkluzivních 1000 g/m2.

Image

Obšitý okraj po celém obvodu nebo bez něj

Koberec může mít obšitý okraj po celém obvodu. Vybírat lze z celkem 11ti barev. Pokud budou sloužit jako běhoun, tak mohou být bez okraje. Díky kvalitnímu podklad totiž nehrozí žádné párání.

Image

Technické parametry

Rozměry

Standardní rozměry: 60 x 40 cm, 70 x 50 cm, 85 x 60 cm, 100 x 70 cm, 115 x 85 cm, 150 x 85 cm, 180 x 115 cm, 180 x 150 cm, 200 x 150 cm, 240 x 150 cm

Speciální rozměry: možné do velikosti 240 x 150 cm

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete zaslat vaši poptávku. Rádi vám navrhneme optimální řešení a zpracujeme cenovou nabídku. Odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme za váš zájem.

Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.