Koberce pro filmaře

Natáčíte scénu do filmu, ve které potřebujete koberec s originálním designem, který do záběru zapadne přesně, jak potřebujete? Nechte si jej vyrobit. Design bude přesně podle vašich představ a rozměr dle potřeby. Vaše možnosti jsou takřka neomezené.

Interiérové koberce s protiskluzovou podkladovou gumou jsou ideální jako kusové koberce na parketové, plovoucí nebo dlážděné podlahy či jako velkoplošné koberce s tvrdším podkladem. Díky kvalitnímu polyamidového materiálu a tisku je zaručena vysoká kvalita koberce. Při vysoké hustotě vlasu je možný i kobercový carving (seříznutí vlasu na určitých místech pro docílení 3D efektu).

Klíčové vlastnosti:

  • design na zakázku
  • rozměr na zakázku (až do 2 x 30 m)
  • různé hustoty vlasu
  • kobercový carving (3D efekt)
  • jednoduchá údržba
  • obšitý okraj nebo bez obšití
Image

Vlastní design

Dekorativní funkce

Snadná údržba

Vyrobeno v EU

Design a rozměry přesně podle vašeho požadavku

Koberce potiskneme podle vašeho přání, a to buď v barvách z našeho standardního vzorníku. Nebo na přání umíme namíchat jakoukoliv barvu ze vzorníku PANTONE barev.

Rozměry mohou být v našich osvědčených standardních rozměrech nebo takové, jaké potřebujete, a to až do velikosti 200 x 3.000 cm.

Image

Vyberte si z několika hustot vlasu

Abychom zajistili co nejvíce možností použití našich koberců, tak je možné si vybrat z celkem pěti hustot vlasu, a to od ekonomických 200 g/m2 až po exkluzivních 1000 g/m2.

Image

Obšitý okraj po celém obvodu nebo bez něj

Koberec může mít obšitý okraj po celém obvodu. Vybírat lze z celkem 11ti barev. Pokud budou sloužit jako běhoun, tak mohou být bez okraje. Díky kvalitnímu podklad totiž nehrozí žádné párání.

Image

Technické parametry

Rozměry

Standardní rozměry: 60 x 40 cm, 70 x 50 cm, 85 x 60 cm, 100 x 70 cm, 115 x 85 cm, 150 x 85 cm, 180 x 115 cm, 180 x 150 cm, 200 x 150 cm, 240 x 150 cm

Speciální rozměry: možné do velikosti 200 x 3.000 cm

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete zaslat vaši poptávku. Rádi vám navrhneme optimální řešení a zpracujeme cenovou nabídku. Odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme za váš zájem.

Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.